Vacature Leerkracht Bernemienskip

Heb jij een visie op datgene wat een kind in deze tijd nodig heeft? Heb je oog voor talent en wil je alles uit kinderen halen wat erin zit? Dan ben jij de perfecte collega voor ons team op de Greide!
Op onze school is per direct een vacature ontstaan voor groep 1/2/3 voor WTF 0,4. Je werkdagen zijn op maandag en vrijdag.

Wie zijn wij?
Bernemienskip de Greide is een ontmoetingsschool in het dorp Jistrum. Op dit moment hebben wij ongeveer 90 leerlingen op school verdeeld over vier groepen. Wij zijn een school in opbouw en werken toe naar thematisch onderwijs. Wij willen onze kinderen, door te werken aan hoofd, hart en handen, laten ontwikkelen tot succesvolle en gelukkige kinderen. Ontdekkend, onderzoekend en ontwerpend leren gebruiken wij om dit doel te bereiken.

Klik hier voor meer informatie over deze vacature

Onze school valt onder PCBO Tytsjerksteradiel (kijk voor meer informatie op: www.pcbotdiel.nl).